Swipe
Een zorgeloze middag in de mooiste auto's

Succesvolle middag met stichting Drive for Life

30-09-2025

Zaterdag 27 september mochten jongeren en kinderen meerijden in de meest gave auto's. Een middag vol adrenaline, een middag zonder zorgen. Speciaal voor hun georganiseerd in samenwerking met stichting Drive for Life.

Drive for Life kwam via de Lions club in Hoogeveen in contact met Ambiq. De Lions club maakte deze middag mogelijk door middel van een financiële bijdrage. De organisatie lag bij Ambiq en Drive for Life. En wat wás het een fantastische middag voor "onze" jongeren! 

Een middag met een gouden rand

Om 12.00 uur verzamelden ze in Hoogeveen waar iedereen te horen kreeg in welke auto hij of zij plaats mocht nemen. Een Porsche, Ford Mustang, Audi TT, het was er allemaal. Om 12.30 uur vertrokken ze in een grote stoet, begeleid door ca. 20 motoren, voor een route van ongeveer een uur via het centrum van Hoogeveen waar toeschouwers de stoet toezwaaiden, naar de lunchplek, restaurant "Da Luca" waar de Hema voor lunchtasjes had gezorgd en er zelfs verse sushi en bubble tea werd geserveerd met als afsluiter een ijsje.

Vervolgens ging de route verder en om 15.30 uur arriveerden ze op het startpunt waar de jongeren werden verrast met een goodie bag en een blik pringles. Ook wij kregen als organisatie nog een grote tas met sportproducten, die veel gebruikt zullen worden op onze groepen. Moe maar zó voldaan vertrok iedereen weer richting huis of behandelgroep. 

Via deze weg willen we stichting Drive for Life en alle vrijwilligers die zich belangeloos hebben ingezet, ontzettend bedanken! En uiteraard ook de Lions club Hoogeveen; zonder jullie tussenkomst was Ambiq niet in het vizier van de stichting verschenen.

Wij maken gebruik van cookies

Cookies helpen ons begrijpen hoe je de website gebruikt.
Zo kunnen we steeds verbeteren. Wil je meer weten? Lees meer